100 000 €
2000 €/m²
Property 63238 photo 1
Property 63238 photo 2
Property 63238 photo 3
Property 63238 photo 4
Property 63238 photo 5
Property 63238 photo 6
Property 63238 photo 7
Property 63238 photo 8
Property 63238 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Yenileme yılı: 2017
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 50 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Satılık Ofis – Asma Kat – Dafni (Ymittos Sınırında) – 50 m²

Atina'nın Dafni bölgesinde, merkezi ve görünürlüğü yüksek bir konumda, 2010 yılında inşa edilmiş, 2017'de yenilenmiş modern bir binanın asma katında bulunan 50 m² profesyonel iş yeri satılıktır.

🔹 Gayrimenkul Özellikleri:

  • Alan: 50 m²
  • Kat: Asma Kat
  • İnşa Yılı: 2010
  • Yenileme Yılı: 2017
  • Enerji Sınıfı: B
  • Elektrik: Monofaz
  • Caddeye cepheli ve çift cepheli, doğal ışık alır
  • Bağımsız elektrikli ısıtma sistemi
  • Klima
  • Arsa alanı: 209 m²
  • Uygun kullanım: ofis, muayenehane, muhasebe bürosu, danışmanlık ofisi vb.

🏠 Konut Dönüşüm Potansiyeli – Golden Visa Uygunluğu

Bu mülk, konuta dönüştürülmeye uygun olup, Yunanistan Golden Visa programına başvuru için uygundur. Yunanistan'da oturum almak isteyen yabancı yatırımcılar için mükemmel bir fırsattır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
120 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 45118
  • Metrekare 105 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
110 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 37877
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
82 000 € 656 €/m²
  • Nesne kodu 39690
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
130 000 € 317 €/m²
  • Nesne kodu 30402
  • Metrekare 409 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44001
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 2350 m

Bülten aboneliği