150 000 €
1705 €/m²
Property 63237 photo 1
Property 63237 photo 2
Property 63237 photo 3
Property 63237 photo 4
Property 63237 photo 5
Property 63237 photo 6
Property 63237 photo 7
Property 63237 photo 8
Property 63237 photo 9
Property 63237 photo 10
Property 63237 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Isıtma: elektrikli
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 88 metrekare. Ticari alan 2 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Satılık Dükkan – Dafni (Ymittos Sınırında) – 88 m²

Dafni bölgesinde, Ymittos sınırında, metro ve toplu taşıma noktalarına çok yakın konumda, toplam 88 m² kullanım alanına sahip, iki katlı (zemin kat ve bodrum) ticari alan satılıktır. Mağaza, ofis, eczane, sağlıklı yaşam merkezi veya showroom olarak kullanıma uygundur.

🔹 Gayrimenkul Özellikleri:

  • Zemin kat: 42 m², 5 metre cadde cephesi ile yüksek görünürlük.
  • Bodrum kat: 46 m², depo veya yardımcı alan olarak değerlendirilebilir.
  • Yapım yılı: 2010 – Modern yapı.
  • 1 adet WC, klima, trifaze elektrik mevcut.
  • Enerji sertifikası: B sınıfı.
  • Zemin kaplaması: Seramik.
  • Caddeye cepheli, dikkat çeken vitrin yapısı.

📍 Konum:

Metro istasyonu, toplu taşıma, marketler ve Atina şehir merkezi ile çok yakın mesafede. İş ve yatırım açısından oldukça cazip.

🏠 Konut Dönüşüm Potansiyeli – Golden Visa Uygunluğu:

Gayrimenkul, konuta dönüştürülmeye uygundur ve Yunanistan Golden Visa yatırım programına dahil edilme şartlarını karşılamaktadır. Yabancı yatırımcılar için oturma izni alma fırsatı sunmaktadır.

💼 Atina’nın gelişen bir bölgesinde, çok amaçlı kullanım imkanı ve yüksek görünürlüğü ile dikkat çeken yatırım fırsatı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 49918
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 1515 €/m²
  • Nesne kodu 39107
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 12 m
Satılık
150 000 € 1704 €/m²
  • Nesne kodu 63237
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 24175
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
190 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 41511
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
200 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 31103
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
190 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 50203
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
155 000 € 1987 €/m²
  • Nesne kodu 29235
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği