150 000 €
1515 €/m²
Property 39107 photo 1
Property 39107 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 99 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 1704 €/m²
  • Nesne kodu 63237
  • Metrekare 88 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
160 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 24175
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 3061 €/m²
  • Nesne kodu 19621
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
135 000 € 931 €/m²
  • Nesne kodu 35509
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 24167
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
127 000 € 2116 €/m²
  • Nesne kodu 56401
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 49918
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 34849
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
190 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 41511
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği