Satılık - Arsa 14530 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
600 000 €
41 €/m²
Property 45278 photo 1
Property 45278 photo 2
Property 45278 photo 3
Property 45278 photo 4
Property 45278 photo 5
Property 45278 photo 6
Property 45278 photo 7
Property 45278 photo 8
Property 45278 photo 9
Property 45278 photo 10
Property 45278 photo 11
Property 45278 photo 12
Property 45278 photo 13
Property 45278 photo 14
Property 45278 photo 15
Property 45278 photo 16
Property 45278 photo 17
Property 45278 photo 18
Property 45278 photo 19
Property 45278 photo 20
Property 45278 photo 21
Property 45278 photo 22
Property 45278 photo 23
Property 45278 photo 24
Property 45278 photo 25
Property 45278 photo 26

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 14530 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
607 000 € 124 €/m²
  • Nesne kodu 52554
  • Metrekare 4892 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
800 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 50209
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
550 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 32190
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 56994
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
870 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 19477
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
530 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29696
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği