473 000 €
86 €/m²
Property 32511 photo 1
Property 32511 photo 2
Property 32511 photo 3
Property 32511 photo 4
Property 32511 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,4 km
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 5500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 230 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
390 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 19640
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 44871
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 36755
  • Metrekare 5889 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 37410
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 38250
  • Metrekare 10800 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m

Bülten aboneliği