Satılık - Arsa 5200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
280 000 € 210 000 €
40 €/m²
Property 34921 photo 1
Property 34921 photo 2
Property 34921 photo 3
Property 34921 photo 4
Property 34921 photo 5
Property 34921 photo 6
Property 34921 photo 7
Property 34921 photo 8
Property 34921 photo 9
Property 34921 photo 10
Property 34921 photo 11
Property 34921 photo 12
Property 34921 photo 13
Property 34921 photo 14
Property 34921 photo 15
Property 34921 photo 16
Property 34921 photo 17
Property 34921 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 5200 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 49499
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 26126
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 22562
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
290 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 39979
  • Metrekare 4343 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
270 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 41644
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
230 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 57883
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
230 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 58095
  • Metrekare 2770 m²
  • Denize uzaklık 170 m

Bülten aboneliği