Satılık - Arsa 25969 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
270 000 €
10 €/m²
Property 42942 photo 1
Property 42942 photo 2
Property 42942 photo 3
Property 42942 photo 4
Property 42942 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 38 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 25969 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 640 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 57121
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
315 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 29539
  • Metrekare 7004 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
340 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 45094
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
220 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31079
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 35771
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
220 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42915
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 41642
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m

Bülten aboneliği