Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 8000 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
380 000 €
47 €/m²
Nesne kodu
30921
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
8000 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
700 m
En yakın şehire uzaklık:
18 km
Havaalanına uzaklık:
13 km
Açıklama
Satılık Arsa 8000 metrekare Korfu’da. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
540 000 €
121 €/m²
Arsa 4450 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
24098
Metrekare
4450 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
550 000 €
220 €/m²
Arsa 2500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
6155
Metrekare
2500 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
500 000 €
100 €/m²
Arsa 5000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
37793
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
390 000 €
250 000 €
5 €/m²
Arsa 44000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
21749
Metrekare
44000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
400 000 €
72 €/m²
Arsa 5500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
51715
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
2750 m
Satılık
370 000 €
33 €/m²
Arsa 11000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35177
Metrekare
11000 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
430 000 €
71 €/m²
Arsa 6000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35809
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
330 000 €
47 €/m²
Arsa 7000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
62957
Metrekare
7000 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
320 000 €
213 €/m²
Arsa 1500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
36389
Metrekare
1500 m²
Denize uzaklık
1 m
Satılık
330 000 €
379 €/m²
Arsa 870 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
21281
Metrekare
870 m²
Denize uzaklık
1700 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar