320 000 € 280 000 €
55 €/m²
Property 59779 photo 1
Property 59779 photo 2
Property 59779 photo 3
Property 59779 photo 4
Property 59779 photo 5
Property 59779 photo 6
Property 59779 photo 7
Property 59779 photo 8
Property 59779 photo 9
Property 59779 photo 10
Property 59779 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 5020 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 586 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
280 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 29138
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 3784
  • Metrekare 15233 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31969
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63500
  • Metrekare 5121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
300 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 6149
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
450 000 € 180 €/m²
  • Nesne kodu 4068
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
430 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35809
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
320 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 5081
  • Metrekare 4268 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği