270 000 €
62 €/m²
Property 63230 photo 1
Property 63230 photo 2
Property 63230 photo 3
Property 63230 photo 4
Property 63230 photo 5
Property 63230 photo 6
Property 63230 photo 7
Property 63230 photo 8
Property 63230 photo 9
Property 63230 photo 10
Property 63230 photo 11
Property 63230 photo 12
Property 63230 photo 13
Property 63230 photo 14
Property 63230 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 4337 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 33698
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 41642
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
290 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 44583
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
325 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 45590
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
315 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 29539
  • Metrekare 7004 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
340 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 45094
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 37860
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
270 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 34207
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 51203
  • Metrekare 4470 m²
  • Denize uzaklık 2100 m

Bülten aboneliği