100 000 €
400 €/m²
Property 21580 photo 1
Property 21580 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 250 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 32075
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 36387
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
140 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 5158
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
140 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 21949
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
120 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 16405
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
135 000 € 120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 6776
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 10484
  • Metrekare 469 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği