Satılık - Arsa 469 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
120 000 €
255 €/m²
Property 10484 photo 1
Property 10484 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 469 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 375 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 16405
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
112 000 €
  • Nesne kodu 3269
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
145 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 7537
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 €
  • Nesne kodu 4062
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 75 000 € 436 €/m²
  • Nesne kodu 8336
  • Metrekare 172 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
160 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6030
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
98 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 63432
  • Metrekare 5432 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
110 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 4914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38820
  • Metrekare 11165 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği