Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 325 m² Pieria’da
Yunanistan
Makedonya
Pieria
140 000 €
430 €/m²
Nesne kodu
5158
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
325 m²
Denize mesafe:
6000 m
Havaalanına uzaklık:
50 km
Açıklama
Satılık Arsa 325 metrekare Pieria’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
200 000 €
100 €/m²
Arsa 2000 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
3336
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
150 000 €
25 €/m²
Arsa 5800 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
14491
Metrekare
5800 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
200 000 €
44 €/m²
Arsa 4500 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
22279
Metrekare
4500 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
160 000 €
205 €/m²
Arsa 780 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
3290
Metrekare
780 m²
Denize uzaklık
7000 m
Satılık
120 000 €
266 €/m²
Arsa 450 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
16405
Metrekare
450 m²
Denize uzaklık
30 m
Satılık
200 000 €
100 €/m²
Arsa 2000 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
23632
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
130 000 €
147 €/m²
Arsa 880 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
62490
Metrekare
880 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
120 000 €
63 €/m²
Arsa 1904 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
45525
Metrekare
1904 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
150 000 €
12 €/m²
Arsa 11850 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
50404
Metrekare
11850 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
180 000 €
11 €/m²
Arsa 16170 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
64936
Metrekare
16170 m²
Denize uzaklık
450 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
gefthimiadis@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat