Satılık - Arsa 250 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
135 000 € 120 000 €
480 €/m²
Property 6776 photo 1
Property 6776 photo 2
Property 6776 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 250 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 23632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 4557
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 58475
  • Metrekare 14825 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 6007
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22529
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
150 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 26938
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
160 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6030
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği