Satılık - Arsa 650 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
140 000 €
215 €/m²
Property 21949 photo 1
Property 21949 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 650 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 520 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 56760
  • Metrekare 523 m²
  • Denize uzaklık 8900 m
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 62490
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
200 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 50628
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 100 000 €
  • Nesne kodu 3742
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
200 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 60981
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği