Satılık - Arsa 4000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
85 000 €
21 €/m²
Property 58015 photo 1
Property 58015 photo 2
Property 58015 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 33086
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50929
  • Metrekare 2204 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
75 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 39884
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
80 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 28740
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
100 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 12274
  • Metrekare 2705 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
120 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 16405
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
110 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 54577
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği