Satılık - Ticari mülk 75 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Agios Dimitrios
480 000 €
6400 €/m²
Property 21398 photo 1
Property 21398 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 75 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 45312
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
665 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 3320
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
580 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 20490
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
617 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 51807
  • Metrekare 391 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
630 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 32805
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 19000 m

Bülten aboneliği