Satılık - Ticari mülk 630 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Doğu Koropi Belediyesi
665 000 €
1056 €/m²
Property 3320 photo 1
Property 3320 photo 2
Property 3320 photo 3
Property 3320 photo 4
Property 3320 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 630 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Atina'nın güney banliyölerinde merkezi karayolu üzerinde ticari kullanıma uygun üç katlı bir bina satılıktır. Bina 660 metrekare alana sahiptir (bodrum, zemin kat, birinci kat), asansör monte edilmiştir, ısıtma ve soğutma sistemi vardır. Bitişik bölgenin alanı 2200 metrekare, arsa köşe ve üç tarafı yollara bitişiktir.

Aylık 2500 kira

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
945 000 € 1629 €/m²
  • Nesne kodu 5790
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
570 000 € 6333 €/m²
  • Nesne kodu 42673
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • Nesne kodu 56999
  • Metrekare 375 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
600 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 8582
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
625 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 21046
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği