580 000 €
2320 €/m²
Property 56631 photo 1
Property 56631 photo 2
Property 56631 photo 3
Property 56631 photo 4
Property 56631 photo 5
Property 56631 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 250 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 21398
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
800 000 € 5673 €/m²
  • Nesne kodu 10141
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
800 000 € 8421 €/m²
  • Nesne kodu 60044
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
600 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 8582
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
750 000 € 4360 €/m²
  • Nesne kodu 5547
  • Metrekare 172 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
617 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 51807
  • Metrekare 391 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği