33 nesneleri 3 sayfa

Satılık
360 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 12056
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
110 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 14439
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
880 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 14448
  • Metrekare 1085 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 637 €/m²
  • Nesne kodu 14449
  • Metrekare 251 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
480 000 € 6400 €/m²
  • Nesne kodu 21398
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
220 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 50492
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 1016 €/m²
  • Nesne kodu 52331
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
275 000 € 2806 €/m²
  • Nesne kodu 54733
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
96 000 € 384 €/m²
  • Nesne kodu 12557
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 741 €/m²
  • Nesne kodu 64659
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64891
  • Metrekare 1027 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
270 000 € 5744 €/m²
  • Nesne kodu 65317
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 7941 €/m²
  • Nesne kodu 65319
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2

Atina’nın Güneyi – Agios Dimitrios’ta Gayrimenkul

Agios Dimitrios, Güney Atina’daki en cazip yerleşim bölgelerinden biridir; şehir merkezi ile Atina Rivierası arasında mükemmel bir konuma sahiptir. Metroya, ana arterlere ve denize kolay erişimle birlikte, Agios Dimitrios’taki gayrimenkul pazarı hem ev alıcıları hem de yatırımcılar için oldukça iyi bir değer sunar.

Neden Agios Dimitrios’ta Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Bu dinamik mahalle, şehir yaşamının sunduğu kolaylık ile daha sakin bir yerel yaşam tarzını bir araya getirir. Bölge sakinleri şunların keyfini yaşar:

  • Metro ve otobüs ile merkezî Atina ve Syntagma'ya hızlı bağlantı
  • Atina Rivierasına ve popüler plajlara kısa araç mesafesi
  • Yürüyüş mesafesinde mağazalar, kafeler, restoranlar ve hizmetler
  • Aileler için parklar, oyun alanları ve spor tesisleri
  • Okullar, tıp merkezleri ve tüm temel altyapı

Diğer güney banliyölerle kıyaslandığında, Agios Dimitrios’ta konut fiyatları hâlâ nispeten daha erişilebilirdir; bu da Güney Atina gayrimenkul pazarına akıllı bir giriş noktası olmasını sağlar.

Mevcut Gayrimenkul Türleri

Agios Dimitrios’taki gayrimenkul pazarı çeşitlidir ve farklı ihtiyaçlara ile bütçelere uygundur:

  • Yeni veya yakın zamanda yenilenmiş binalarda modern daireler
  • Geniş balkonlara ve şehir manzarasına sahip üst kat daireler
  • Okullara ve yeşil alanlara yakın, aileye uygun evler
  • Kiralık yatırım için ideal daha küçük stüdyo ve 1 yatak odalı daireler
  • Yüksek görünürlüğe sahip ana caddelerde ticari alanlar