Satılık - Ticari mülk 367 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
490 000 €
1335 €/m²
Property 43947 photo 1
Property 43947 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1984
  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 367 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 57323
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
600 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 8582
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
625 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 21046
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
650 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 30214
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
720 000 € 3913 €/m²
  • Nesne kodu 57491
  • Metrekare 184 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
665 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 3320
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği