Satılık - Ticari mülk 391 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
617 000 €
1578 €/m²
Property 51807 photo 1
Property 51807 photo 2
Property 51807 photo 3
Property 51807 photo 4
Property 51807 photo 5
Property 51807 photo 6
Property 51807 photo 7
Property 51807 photo 8
  • Nesne kodu 51807
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Ticari mülk
  • Metrekare 391 m²
  • Arazi büyüklüğü 164 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2002
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 391 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
570 000 € 6333 €/m²
  • Nesne kodu 42673
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
625 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 21046
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • Nesne kodu 56999
  • Metrekare 375 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
800 000 € 8421 €/m²
  • Nesne kodu 60044
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
750 000 € 11904 €/m²
  • Nesne kodu 47721
  • Metrekare 63 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
750 000 € 2005 €/m²
  • Nesne kodu 39592
  • Metrekare 374 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
617 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 51807
  • Metrekare 391 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
880 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 21014
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği