Satılık - Ticari mülk 270 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Batı Yeni İyonya
630 000 €
2333 €/m²
Property 32805 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Denize mesafe: 19000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 270 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 8762 €/m²
  • Nesne kodu 47719
  • Metrekare 97 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
580 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 20490
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
750 000 € 4360 €/m²
  • Nesne kodu 5547
  • Metrekare 172 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
665 000 € 1055 €/m²
  • Nesne kodu 3320
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
800 000 € 8421 €/m²
  • Nesne kodu 60044
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
600 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 8582
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
580 000 € 2320 €/m²
  • Nesne kodu 56631
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği