100 000 €
200 €/m²
Property 21328 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 23278
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 5428
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
148 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 13023
  • Metrekare 1715 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 2990
  • Metrekare 2985 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 21328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği