87 000 €
328 €/m²
Property 6096 photo 1
Property 6096 photo 2
Property 6096 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Satılık Arsa 265 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 21328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
110 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 24748
  • Metrekare 1015 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 13027
  • Metrekare 2638 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Nesne kodu 20440
  • Metrekare 283 m²
  • Denize uzaklık 235 m
Satılık
95 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 46180
  • Metrekare 14086 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
100 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 2990
  • Metrekare 2985 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
80 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 32698
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 1130 m

Bülten aboneliği