Satılık - Arsa 10800 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Kounali
450 000 €
41 €/m²
Property 38250 photo 1
Property 38250 photo 2
Property 38250 photo 3
Property 38250 photo 4
Property 38250 photo 5
Property 38250 photo 6
Property 38250 photo 7
Property 38250 photo 8
Property 38250 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 6200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 10800 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31238
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
427 000 € 241 €/m²
  • Nesne kodu 36674
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
540 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 54569
  • Metrekare 18977 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
427 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 47454
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 40472
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 44359
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m

Bülten aboneliği