550 000 €
25 €/m²
Property 12564 photo 1
Property 12564 photo 2
Property 12564 photo 3
Property 12564 photo 4
Property 12564 photo 5
Property 12564 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 22000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50802
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 50105
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
800 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 46523
  • Metrekare 26134 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
525 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 47413
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
450 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 38845
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 5300 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39826
  • Metrekare 2920 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
640 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 63745
  • Metrekare 8608 m²
  • Denize uzaklık 1150 m
Satılık
512 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 13486
  • Metrekare 13042 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği