215 000 €
480 €/m²
Property 19710 photo 1
Property 19710 photo 2
Property 19710 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 447 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 360 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 56527
  • Metrekare 5869 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
220 000 € 293 €/m²
  • Nesne kodu 6452
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 10510
  • Metrekare 1398 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
240 000 € 200 000 €
  • Nesne kodu 3936
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
200 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 28737
  • Metrekare 2556 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği