Satılık - Arsa 780 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
160 000 €
205 €/m²
Property 3290 photo 1
Property 3290 photo 2
Property 3290 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 780 metrekare Pieria’da.

Deniz seviyesinden 400 metre yükseklikte yer alan pitoresk bir köyün eteklerinde, Thermaikos'un ve Güney Pieria kıyılarının nefes kesen manzarasına sahip satılık arsa. Köyün her yerinde güzel şirin kafeteryalar ve ulusal tavernalar var. Arsa alanı 780 metrekare olup, olası inşaat alanı 440 metrekaredir. Su ve elektrik sağlanmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 62927
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
130 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57190
  • Metrekare 6375 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
220 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 43616
  • Metrekare 5062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 10702
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
140 000 € 350 €/m²
  • Nesne kodu 54413
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 3761
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
130 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 32663
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği