500 000 €
55 €/m²
Property 9560 photo 1
Property 9560 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 300 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Attiki’de. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
620 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 14346
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
450 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 31099
  • Metrekare 860 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 5934
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
465 000 € 775 €/m²
  • Nesne kodu 59234
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
580 000 €
  • Nesne kodu 3317
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 19000 m

Bülten aboneliği