Satılık - Arsa 672 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
170 000 €
252 €/m²
Property 51484 photo 1
Property 51484 photo 2
Property 51484 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 672 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 537 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
220 000 € 505 €/m²
  • Nesne kodu 30956
  • Metrekare 435 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
220 000 € 183 €/m²
  • Nesne kodu 49299
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 23632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
180 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 19126
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 53302
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38820
  • Metrekare 11165 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
150 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 21950
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
170 000 € 497 €/m²
  • Nesne kodu 52276
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği