Satılık - Arsa 2000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
120 000 €
60 €/m²
Property 3341 photo 1
Property 3341 photo 2
Property 3341 photo 3

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Pieria’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
160 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6030
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 12422
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 3388
  • Metrekare 8800 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 45563
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
160 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50662
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 54577
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 4557
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği