120 000 €
404 €/m²
Property 33141 photo 1
Property 33141 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 297 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 237 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
140 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 21949
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 34010
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 12422
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
170 000 € 252 €/m²
  • Nesne kodu 51484
  • Metrekare 672 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
175 000 € 273 €/m²
  • Nesne kodu 63113
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
150 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 26938
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği