Satılık - Arsa 1000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
60 000 €
60 €/m²
Property 12105 photo 1
Property 12105 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 90 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1000 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 47236
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
84 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 63180
  • Metrekare 668 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 60823
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
66 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51924
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
62 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63431
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 4100 m
Satılık
65 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 44968
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği