55 000 € 45 000 €
15 €/m²
Property 60823 photo 1
Property 60823 photo 2
Property 60823 photo 3
Property 60823 photo 4
Property 60823 photo 5
Property 60823 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 3000 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52588
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 56884
  • Metrekare 713 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63336
  • Metrekare 423 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 66042
  • Metrekare 545 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 42846
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği