Satılık - Arsa 520 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
80 000 €
153 €/m²
Property 30759 photo 1
Property 30759 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Açıklama

Satılık Arsa 520 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 416 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 45563
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
66 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 51924
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65646
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 365 €/m²
  • Nesne kodu 56528
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
100 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31033
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 12679
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği