Satılık - Arsa 592 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
75 000 €
126 €/m²
Property 47236 photo 1
Property 47236 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 592 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 473 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 19654
  • Metrekare 4797 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
85 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 65451
  • Metrekare 517 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
95 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 59575
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği