49 900 €
83 €/m²
Property 61655 photo 1
Property 61655 photo 2
Property 61655 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 100 km

Açıklama

Satılık Arsa 600 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 360 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 49298
  • Metrekare 425 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33689
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
60 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 38857
  • Metrekare 760 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
43 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 56300
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59037
  • Metrekare 742 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61605
  • Metrekare 1180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği