Satılık - Arsa 660 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
66 000 €
100 €/m²
Property 51924 photo 1
Property 51924 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 660 metrekare Pieria’da. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 60194
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
60 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 52483
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 58544
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
60 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 38857
  • Metrekare 760 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
55 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 60982
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 42071
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği