1 300 000 €
3976 €/m²
Property 19660 photo 1
Property 19660 photo 2
Property 19660 photo 3
Property 19660 photo 4
Property 19660 photo 5
Property 19660 photo 6
Property 19660 photo 7
Property 19660 photo 8

Ayrıntılar

  • Karlılık: 1,01%
  • Isıtma: mazot
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 327 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Nesne kodu 41086
  • Metrekare 843 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
1 700 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 60954
  • Metrekare 1836 m²
  • Rooms 16
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42668
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 38779
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 37499
  • Metrekare 1460 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Nesne kodu 21525
  • Metrekare 622 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 36000
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m

Bülten aboneliği