950 000 €
3006 €/m²
Property 56358 photo 1
Property 56358 photo 2
Property 56358 photo 3
Property 56358 photo 4
Property 56358 photo 5
Property 56358 photo 6
Property 56358 photo 7
Property 56358 photo 8
Property 56358 photo 9
Property 56358 photo 10
Property 56358 photo 11
Property 56358 photo 12
Property 56358 photo 13
Property 56358 photo 14
Property 56358 photo 15
Property 56358 photo 16
Property 56358 photo 17
Property 56358 photo 18
Property 56358 photo 19
Property 56358 photo 20
Property 56358 photo 21
Property 56358 photo 22
Property 56358 photo 23
Property 56358 photo 24
Property 56358 photo 25
Property 56358 photo 26
Property 56358 photo 27
Property 56358 photo 28
Property 56358 photo 29
Property 56358 photo 30

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2002
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: doğalgaz
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 316 metrekare. bina 4 kattan oluşmaktadır. Yarı bodrum katı 4 kiler mevcuttur. zemin kat salon, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Nesne kodu 62391
  • Metrekare 645 m²
  • Denize uzaklık 8498 m
Satılık
890 000 € 1207 €/m²
  • Nesne kodu 20539
  • Metrekare 737 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Nesne kodu 14131
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
850 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36233
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
985 000 € 1970 €/m²
  • Nesne kodu 58168
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Nesne kodu 44026
  • Metrekare 680 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Nesne kodu 14855
  • Metrekare 457 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Nesne kodu 9323
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Nesne kodu 21525
  • Metrekare 622 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği