960 000 €
1412 €/m²
Property 43362 photo 1
Property 43362 photo 2
Property 43362 photo 3
Property 43362 photo 4
Property 43362 photo 5
Property 43362 photo 6
Property 43362 photo 7
Property 43362 photo 8
Property 43362 photo 9
Property 43362 photo 10
Property 43362 photo 11
Property 43362 photo 12
Property 43362 photo 13
Property 43362 photo 14
Property 43362 photo 15
Property 43362 photo 16
Property 43362 photo 17
Property 43362 photo 18
Property 43362 photo 19
Property 43362 photo 20
Property 43362 photo 21
Property 43362 photo 22
Property 43362 photo 23
Property 43362 photo 24
Property 43362 photo 25
Property 43362 photo 26
Property 43362 photo 27
Property 43362 photo 28

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1983
  • Oda sayısı: 9
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 10
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 10
  • Denize mesafe: 22700 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık Bina 680 metrekare. bina 4 kattan oluşmaktadır. zemin kat bir yatak odası, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir mutfak, 3 banyo, bir kiler mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, 2 mutfak, 3 banyo mevcuttur. 3. kat 3 yatak odası, bir mutfak, 3 banyo mevcuttur. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
770 000 € 1837 €/m²
  • Nesne kodu 65844
  • Metrekare 419 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 380 000 € 2029 €/m²
  • Nesne kodu 44026
  • Metrekare 680 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
800 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 33981
  • Metrekare 692 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Nesne kodu 9323
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
960 000 € 2051 €/m²
  • Nesne kodu 47328
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Nesne kodu 11618
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Nesne kodu 39124
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 10500 m

Bülten aboneliği