694 000 €
84 €/m²
Property 4766 photo 1
Property 4766 photo 2
Property 4766 photo 3
Property 4766 photo 4
Property 4766 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 67 km

Açıklama

Satılık Arsa 8200 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
747 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 40405
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 175 m
Satılık
800 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34160
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
620 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 42251
  • Metrekare 16903 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
860 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 20324
  • Metrekare 13200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
675 000 € 143 €/m²
  • Nesne kodu 11960
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
860 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 47506
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
800 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 38749
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Nesne kodu 24670
  • Metrekare 2021 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği