360 000 €
1029 €/m²
Property 32020 photo 1
Property 32020 photo 2
Property 32020 photo 3
Property 32020 photo 4
Property 32020 photo 5
Property 32020 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 4800 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 350 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
330 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 45492
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
480 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 34134
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 1296 €/m²
  • Nesne kodu 34119
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
480 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 55876
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
350 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 31119
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
441 000 € 1378 €/m²
  • Nesne kodu 60879
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği