370 000 €
1076 €/m²
Property 31831 photo 1
Property 31831 photo 2
Property 31831 photo 3
Property 31831 photo 4
Property 31831 photo 5
Property 31831 photo 6
Property 31831 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 344 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 48615
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
360 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 33660
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
360 000 € 1028 €/m²
  • Nesne kodu 32020
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 40297
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
540 000 € 1080 €/m²
  • Nesne kodu 60877
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
350 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 31119
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
325 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 34874
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
480 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 55876
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği