540 000 €
1080 €/m²
Property 60877 photo 1
Property 60877 photo 2
Property 60877 photo 3
Property 60877 photo 4
Property 60877 photo 5
Property 60877 photo 6
Property 60877 photo 7
Property 60877 photo 8
Property 60877 photo 9
Property 60877 photo 10
Property 60877 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Denize mesafe: 9600 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık Bina 500 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
550 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 5364
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
680 000 € 1307 €/m²
  • Nesne kodu 23146
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
550 000 € 1603 €/m²
  • Nesne kodu 52819
  • Metrekare 343 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
800 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 54626
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 6
Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
570 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 60941
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği