350 000 €
1667 €/m²
Property 31119 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1900
  • Denize mesafe: 9600 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 210 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 1028 €/m²
  • Nesne kodu 32020
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
350 000 € 1296 €/m²
  • Nesne kodu 34119
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
395 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 37481
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
350 000 € 741 €/m²
  • Nesne kodu 64659
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
325 000 € 1805 €/m²
  • Nesne kodu 34874
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
420 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 10789
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
500 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 56797
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 6
Satılık
370 000 € 1075 €/m²
  • Nesne kodu 31831
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 43181
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği