620 000 €
620 €/m²
Property 14346 photo 1
Property 14346 photo 2
Property 14346 photo 3
Property 14346 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1750 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 420 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
500 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 9560
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
860 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 13851
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
740 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 24125
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
550 000 € 233 €/m²
  • Nesne kodu 34277
  • Metrekare 2360 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
650 000 € 1081 €/m²
  • Nesne kodu 4337
  • Metrekare 601 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 5920
  • Metrekare 9780 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m

Bülten aboneliği