48 000 €
234 €/m²
Property 56986 photo 1
Property 56986 photo 2
Property 56986 photo 3
Property 56986 photo 4
Property 56986 photo 5
Property 56986 photo 6
Property 56986 photo 7
Property 56986 photo 8
Property 56986 photo 9
Property 56986 photo 10
Property 56986 photo 11

Ayrıntılar

  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 205 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 41842
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 36097
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
40 000 € 727 €/m²
  • Nesne kodu 42339
  • Metrekare 55 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
48 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 56986
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
42 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 62054
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
45 000 € 473 €/m²
  • Nesne kodu 35201
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği