55 000 €
1833 €/m²
Property 51154 photo 1
Property 51154 photo 2
Property 51154 photo 3
Property 51154 photo 4
Property 51154 photo 5
Property 51154 photo 6
Property 51154 photo 7
Property 51154 photo 8
Property 51154 photo 9

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,90%
  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 3000 m

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 30 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 56863
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
45 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 39957
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
50 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 62722
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
75 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 44279
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
48 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 56986
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği